icon

cauky vse me ser..co na to pomaha ..☹

avatar

diazepam? 😀

29. zář 2015
avatar

nemuzu kojim..mam doma lexos a taky nemužu ale dik uz se smeji...to asi ten podzim...

29. zář 2015
avatar

@lilinka2008 Když jdou na mě tyhle chmury, tak se jdu projít. To mě pomáhá vždycky. Nebo si někam zacvičit.

29. zář 2015
avatar

jj diky včera me na to pomohl les a moje tři děti a prochazka v něm a zbyraní všeho co připomína podzim a dělaní pak s toho ozdobné květináče na okna vipada to skvele nafotím a poslu ju...papa a diky ..

29. zář 2015