Mam objednany balicek ze zahranici. Doba dodani byla 30-39 dni, dneska to je 39. den. Vic jak tyden vim, ze balicek je v ČR a ze dodani zalezi uz na ceske poste. Ma vubec smysl volat na postu co je s mym balickem, nebo mi to stejne nereknou?
Českou poštou si nenechám poslet nikdy nic. Vždycky lžou, mají ve všem bordel, místo aby dovezly balík domů tak ho hodí na poštu bez lístku do schránky... Zavolat a nebrat si servítky.
20. lis 2015
lilliannem
autorKdyz nemam na baliku napsany tel. cislo a postak nemuze zavolat, jestli jsem doma, tak se prave ani neobtezuje zazvonit, tak i kdyby mi prisel dneska, tak se to dozvim az v pondeli
20. lis 2015
má to smysl, určitě to visí na celnici, už mají těch balíků hodně
20. lis 2015
Jasne, ze ma... budu zistovat, co sa deje a daju potom vediet, ak ho medzitym nedorucia.