icon
1 / 83
avatar

ježiš tak to je úžasné! už vím jak zabalíme dárečky pro babičky 🙂

21. říj 2011
avatar

jé to je super!

21. říj 2011
avatar

nádhernýýýý

21. říj 2011
avatar

...no to je úžasný 🙂 nevíte, z jakýho je to materiálu?

21. říj 2011
avatar

@musiiv Podle mě je to ze sádry...

21. říj 2011
avatar

Taky si myslím, že je to ze sádry, protože jsou tam i ty čáry...

21. říj 2011
avatar

Já myslím, že je to ta speciální hmota, máme to totiž přesně takhle doma. 🙂 A loni k Vánocům jsme dávali babičkám otisknuté nožičky. 🙂 je to krásná vzpomínka!

22. říj 2011
avatar

..kdyby to bylo ze sádry, tak to bych asi nedala s ročním mimčem 🙂 ta by mě u toho nevydržela 🙂 ale možná by to šlo obtisknout do slanýho těsta, ale nevím, jak by to vypadalo.... Zkusíme, uvidíme 🙂)

22. říj 2011
avatar

@musiiv to je super nápad do slaného těsta !! 😵 😵

22. říj 2011
avatar

není třeba sádry ani drahých obtisků z netu, v papíráku se dá koupit něco jako modelovací samotvrdnoucí hmota (nevím přesně název), stojí to do stovky. malému jsem tam obtisknula chodidla a má to zarámované v pokojíku.

22. říj 2011
avatar

@zuzanic díky moc! 🙂

23. říj 2011
avatar

@lindaaax
@musiiv určitě je to ze samotvrdnoucí hmoty - jak psala zuzanic, dá se koupit do stovky a naděláte s tím parády =) v každém papírnictví ji mají

24. říj 2011
avatar

a moc dobrý nápad =)

24. říj 2011
avatar

a jak se to udělá, že je vymodelované kolečko hladké a otisk prstů je jen v ruce? to je vyválené válečkem?

25. říj 2011
avatar

no tak já si tu hmotu koupila a dnes to zkoušela a vůbec mi to tam nešlo otisknout ☹ musela bych strašně moc zatlačit a to bych malé ty prstíky asi rozmačkla ☹ tak já nevím jak to jde udělat.

25. říj 2011
avatar

@trija holky, které máte zkušenosti, poraďte, také by mě to zajímalo...a nemá se ta hmota nějak nahřát nebo rozpracovat před tím?

25. říj 2011
avatar

no v návodě nic takového nebylo, prostě tam je jen napsané, že je snadno tvarovatelná a nerozpadává se,ale otisknout mi to tam vůbec nejde. zkoušela jsem to na sobě a musela jsem hoooodně přitlačit a takové pěkné to stejně nebylo ☹ mám doma i ten odlitek na 3D a pak ze sádry na otisk, tak to zkusím.

25. říj 2011
avatar

@trija tak uvidíme, dej prosím vědět 🙂

26. říj 2011
avatar

Ahoj děvčata, jak píše trija. V papírnictví jsem si koupila tu modelovací hmotu, když malému bylo 8měsíců. zkoušela jsem to, ael nešlo to. Mohu říci že to nejde vidět ani, když jsem mu zkoušela obtisknout nožičku a ručičku na12měsících. Vyhodila jsem 69kč. Viděla jsem to u kámošky. Je zajímavé, že ta už to s malou praktikovala v 6měsícícch věku. Už má 4ks. Každý 1/2 rok nový detail.

26. říj 2011
avatar

@lumcag díky za info...a nenahřívala to kamarádka?...měla tu stejnou hmotu?... to je zvláštní, že někomu to jde a někomu ne...

26. říj 2011
avatar

@lindaaax To nevím. poptám se. Ale jsem z toho smutná. Byla by to ta nejkrásnější vzpomínka.

27. říj 2011
avatar

@lindaaax taky by me zajimalo,jak na to.. desne me to zaujalo a chtela bych to na Vanoce...

27. říj 2011
avatar

maminky, tak jsem se informovala a prý existuje přímo pro miminka, paní v papírnictví mi poradila hračkárnu, tak se poptám....

23. lis 2011
avatar

kráááásne🙂) super nápad🙂 už viem, čo robíme cez víkend..

24. lis 2011
avatar

jde to do keramicke hliny, ale neni to ono. Nejlepsi je zubarska hmota, tak se kterou vam delaji otisky napr, na rovnatka a pod. 🙂

24. lis 2011
avatar

u nás to dopado bohužel stejně, zkoušela jsem tam zapracovat i trochu vody aby to bylo měkčí a bohužel :( zubařská hmota dobrý nápad, ale kde ji vzít? 😀 a zřejmě bude i cenově někde jinde ne?

5. pro 2011
avatar

Ja mam doma ramecek na fotku a dva otisky, hmota k tomu byla krasne mekka a otisk se udelal snadno, jak ruka tak noha...

5. pro 2011
avatar

omlouvám se špatné kopírování 🙂 http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/detske-otisky-... tohle je ono 🙂)

7. pro 2011
avatar
7. pro 2011