
27 / 83
Ahoj,prosím,kde jsi objednávala a jak je to cenově? Napadlo mě nechat udělat takovouhle ozdobu se jménem a teď je tady vidím...díky za odpověď 🙂
16. lis 2011
taky jsme o tomto uvažovali, už loni jsme takovou količku viděli, ale nikde jsem to neobjevila..kde se to dá sehnat??? Moc díky za info...
16. lis 2011
@brusinka.pusinka a to jste si je dělali sami, nebo jsi je někde objednávala?
16. lis 2011
@musiiv dlala jsem barvičkaami na sklo a přelakovala bezbarvým lakem na sklo...... lepší jsou matné baňky
16. lis 2011
@brusinka.pusinka děkuji 🙂
16. lis 2011
taky máme baňky se jmény, je to krásné, že má každý svou baňku
20. lis 2011
také máme baňky se jmény 😉 je to supr 😉