icon
27 / 83
avatar

také máme baňky se jmény 😉 je to supr 😉

16. lis 2011
avatar

Ahoj,prosím,kde jsi objednávala a jak je to cenově? Napadlo mě nechat udělat takovouhle ozdobu se jménem a teď je tady vidím...díky za odpověď 🙂

16. lis 2011
avatar

taky jsme o tomto uvažovali, už loni jsme takovou količku viděli, ale nikde jsem to neobjevila..kde se to dá sehnat??? Moc díky za info...

16. lis 2011
avatar

@brusinka.pusinka a to jste si je dělali sami, nebo jsi je někde objednávala?

16. lis 2011
avatar

@musiiv dlala jsem barvičkaami na sklo a přelakovala bezbarvým lakem na sklo...... lepší jsou matné baňky

16. lis 2011
avatar
16. lis 2011
avatar

taky máme baňky se jmény, je to krásné, že má každý svou baňku

20. lis 2011