Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Holky co dáváte na konci roku učitelkami ve školce? Nic drahého, ale zase aby to nebyla blbost, co se hodí do kouta, je lepší dát třeba jedlý dárek?

Holky prosím, hrozně nutně potřebuju cestovní tašku z Kiku, u nás už jí nikde nemaj a já jí prostě potřebuju pro holky na dovču 😂 byla by některá tak hodná ,měla cestu okolo Kiku a koupila by mi ji 😀 prosím, prosím