Parádní!!
12. bře 2016
Uzasne!!
12. bře 2016
12. bře 2016
jak kdybych byla u vás v obýváku 😀
12. bře 2016
liss_durman
autor@lvicek2000 Myslíš v ložnici 😀
13. bře 2016
liss_durman
autorV obýváku máme tu:
13. bře 2016
@liss_durman no.proste u vas je to jak o pouti 😀
13. bře 2016
@liss_durman je to moc pěkný nápad,ale na tu lavici by mi nedostali ani ve svatebnímJinak vám to moc sluší! 🙂.
13. bře 2016
liss_durman
autor@dajda28 me uz tam taky nikdo nedostane. Byl to des 😀 Diky.
13. bře 2016
Super 🙂 Ja bych si poblila saty 😀
13. bře 2016
@liss_durman a jak te nechal hezky ridit aneb vlozil svuj zivot do tvych rukou ;) 😅
13. bře 2016
liss_durman
autor@janci84 no... od te doby uz se to tolikrat nestalo 😀 😅
14. bře 2016
Nevěsta na kolotocich 😁 to tu ještě nebylo😃
14. bře 2016
@liss_durman 😂 a přitom vypadal ták spokojeně 😉
14. bře 2016
liss_durman
autor@janci84 Jojo... Nevděčník jeden! 😅
14. bře 2016
Tak to je pecka fotka 😀
17. bře 2016
Tak ta je úžasná 😵 😵
9. dub 2016


NEJ!!!