icon
1 / 1
avatar
12. bře 2016
avatar

Parádní!!

12. bře 2016
avatar

Uzasne!!

12. bře 2016
avatar
12. bře 2016
avatar

jak kdybych byla u vás v obýváku 😀

12. bře 2016
avatar

@lvicek2000 Myslíš v ložnici 😀

13. bře 2016
avatar

V obýváku máme tu:

13. bře 2016
avatar

@liss_durman no.proste u vas je to jak o pouti 😀

13. bře 2016
avatar

@liss_durman je to moc pěkný nápad,ale na tu lavici by mi nedostali ani ve svatebnímJinak vám to moc sluší! 🙂.

13. bře 2016
avatar

@dajda28 me uz tam taky nikdo nedostane. Byl to des 😀 Diky.

13. bře 2016
avatar

Super 🙂 Ja bych si poblila saty 😀

13. bře 2016
avatar

@liss_durman a jak te nechal hezky ridit aneb vlozil svuj zivot do tvych rukou ;) 😅

13. bře 2016
avatar

@janci84 no... od te doby uz se to tolikrat nestalo 😀 😅

14. bře 2016
avatar

Nevěsta na kolotocich 😁 to tu ještě nebylo😃

14. bře 2016
avatar

@liss_durman 😂 a přitom vypadal ták spokojeně 😉

14. bře 2016
avatar

@janci84 Jojo... Nevděčník jeden! 😅

14. bře 2016
avatar

Tak to je pecka fotka 😀

17. bře 2016
avatar

Tak ta je úžasná 😵 😵

9. dub 2016