Dá se prosím dobře najíst (čti chutně, levně, s dětmi a bezlepkově) v Praze poblíž divadla Broadway?
Jinak v Palladiu maji bezlepkove wafle (akorat je delaji na tom samem stroji, jako ty lepkove). Nebo pak na Narodni Knedlin, ten ma urcite i bezlepkovy knedlik.
Dnes v 18:00
Levná je Havelská koruna, ale jestli bezlepková, to netuším 🤷🏼♀️ Jinak pak BB, ale to jen polévka a bageta a pak zmiňované UGO.
Dnes v 18:11
Ugo v Myslbeku, pripadne Vapiano (maji cuketove testoviny), ale to uz neni zrovna levny. V tom okoli je toho hodne, ale za levne to tam nepovazuji.