icon

Dá se prosím dobře najíst (čti chutně, levně, s dětmi a bezlepkově) v Praze poblíž divadla Broadway?

avatar

Ugo v Myslbeku, pripadne Vapiano (maji cuketove testoviny), ale to uz neni zrovna levny. V tom okoli je toho hodne, ale za levne to tam nepovazuji.

Dnes v 16:19
avatar

Jinak v Palladiu maji bezlepkove wafle (akorat je delaji na tom samem stroji, jako ty lepkove). Nebo pak na Narodni Knedlin, ten ma urcite i bezlepkovy knedlik.

Dnes v 18:00
avatar

Levná je Havelská koruna, ale jestli bezlepková, to netuším 🤷🏼‍♀️ Jinak pak BB, ale to jen polévka a bageta a pak zmiňované UGO.

Dnes v 18:11