Zdravim, zatim tady jen okukuju ale mela bych na vas dve prosby. Dostala jsem nabidku od kamaradky na Dorjan prestige z r. 2015. Jake s nim mate zkusenosti? Hlavne na zimu, termin mam 1.12.. A potom jake jednorazove plenky by jste do zacatku doporucili? Znate Muumii baby? Libi se ze tam jsou muminci na kterych jsem vyrostla. 😉 Moc dekuji 🙂
Používala jsem na dceru, cenově jsou fakt jinde než pemprsky a spol.
My máme Kočárek dorjan prestige a nemůžu si ho vynachválit, hlavně velkou a prostornou korbu🙂
s tím kočárem mám dobré zkušenosti, mám doma taky taky verzi z roku 2015 prestige buterfly - syn se narodil 18.12. a v hluboké korbě vydržel až někdy do prosince - hluboká korba je dost prostorná - řekla bych že to byla tenkrát jedna z největších co byly na trhu
Mame dorjana a parada.
S kocarkem neporadim, ale co jsem tak zacala pokukovat po plinach, tak tyhle si hodne chvalili. Ale ta cena je dost vysoka. Jen kvuli motivu obrazku bych je nekupovala. Ale jsou hodne vychvalovane 😊
Já měla ze začátku pemprsky, začala jsem používat až ty natahovací kalhotky velikost 5. Zkoušela jsem i jiné eko značky a nakonec skončila u těchto. Dcera je drobná, takže mi stačila velikost 5 ( 7-15 kg).
@lizzi007 Zatím plíny pro naše první miminko vybírám, takže nemůžu mluvit ze zkušenosti, miminko je teprve na cestě. Ale když jsem hledala nějaký kompromis mezi látkování a Pamperskami, tak jsem začala koukat po nějakých ekologičtějších plenách, které jsou šetrnější k přírodě i k pokožce miminka. Vím, pořád to jsou jen jednorázovky, ale... Mám vybrané Kolorky a Bambo Nature. Jestli budou maličkému vyhovovat nevím, ale poměr cena - kvalita - použité materiály, se mi zatím líbí 🙂 Motiv na plence je zatím to poslední co mě zajímá 🙂
My používáme Muumi a kromě toho že jsou dost drahý tak jsou to vůbec nejlepší plenky který jsme kdy vyzkoušeli.