icon

Holky povlečení z mikrovlákna, jak se v tom spí? Na zimu máme chlupatý, bála jsem se, že to nesnesu, ale nakonec dobrý. Bavlněný se mi nelíbí vzory a když, tak je drahý a vhledem k tomu, že s námi spí kočky, který mají drápky a nejedno povlečení už mi roztrhaly, tak nechci moc investovat. Představa, že mi rozervají povlečení od Matějovského.....

avatar

Dle me povleceni z mikrovlákna kočky zničí během jedné návštěvy 😃

Dnes v 05:15
avatar

Koupila jsem dceři, líbil se jí vzor. Měla ho jednou, ta peřina z povlečení “utíkala “ Sepla jsem jí to spínacím špendlíkem a stejně to nepomohlo.
Takže v něm potom párkrát spala, když bylo horko jen bez peřiny.

Dnes v 05:18
avatar

Děkuju, to jsem chtěla slyšet

Dnes v 05:19
avatar

Přesně, perina utika. Vyhodila jsem ho. Spí s námi pes, takže taky sem tam roztrhne (resp spí tam,kdyz je sama doma). Koupila jsem Darre a roztrhla do par dní, neřeším, zasiju.. Ale třeba Tchibo drželo dlouho. Tak zkus vychytat Tchibo v akci, to je pak i super cena

Dnes v 06:10
avatar

Kupuju v Lidlu bavlněný satén nebo co to je, prostě 100% bavlna, a poměr cena/výkon za mě luxusní.
Ty umělé materiály za mě ne.

Dnes v 06:19
avatar

Já mám ještě problém, že mám prodlouženou peřinu, což mě taky dost limituje 😁

Dnes v 07:49
avatar
@jancazao

Koupila jsem dceři, líbil se jí vzor. Měla ho jednou, ta peřina z povlečení “utíkala “ Sepla jsem jí to spínacím špendlíkem a stejně to nepomohlo.
Takže v něm potom párkrát spala, když bylo horko jen bez peřiny.

@jancazao právě, mě se líbí vzory, ale prostě buď je to kombinace bavlna polyester nebo mikrovlákno

Dnes v 07:49
avatar
@mirecka.jaroscakova

Kupuju v Lidlu bavlněný satén nebo co to je, prostě 100% bavlna, a poměr cena/výkon za mě luxusní.
Ty umělé materiály za mě ne.

@mirecka.jaroscakova bavlneny saten mame taky a je fakt super

Dnes v 11:16
avatar
@lleennttiillkkaa

Já mám ještě problém, že mám prodlouženou peřinu, což mě taky dost limituje 😁

@lleennttiillkkaa a fakt se ti nevejde do normalniho povleceni? My mame taky jednu nebo dve prodlouzene a driv jsem to hrotila. Ale zjistila jsem, ze 1) uz ani nevim, ktere to jsou, 2) tech 10-20 cm se obvykle v povlaku uplne ztrati - nic se nekrci, nic nevycuhuje - jak je to mozny, nevim.

Dnes v 15:28
avatar
@malytlustyhroch

@lleennttiillkkaa a fakt se ti nevejde do normalniho povleceni? My mame taky jednu nebo dve prodlouzene a driv jsem to hrotila. Ale zjistila jsem, ze 1) uz ani nevim, ktere to jsou, 2) tech 10-20 cm se obvykle v povlaku uplne ztrati - nic se nekrci, nic nevycuhuje - jak je to mozny, nevim.

@malytlustyhroch do některého vejde, ale do některého ne. Já si to svoje vždycky podepíšu 😁

Dnes v 16:27