Holky povlečení z mikrovlákna, jak se v tom spí? Na zimu máme chlupatý, bála jsem se, že to nesnesu, ale nakonec dobrý. Bavlněný se mi nelíbí vzory a když, tak je drahý a vhledem k tomu, že s námi spí kočky, který mají drápky a nejedno povlečení už mi roztrhaly, tak nechci moc investovat. Představa, že mi rozervají povlečení od Matějovského.....
Koupila jsem dceři, líbil se jí vzor. Měla ho jednou, ta peřina z povlečení “utíkala “ Sepla jsem jí to spínacím špendlíkem a stejně to nepomohlo.
Takže v něm potom párkrát spala, když bylo horko jen bez peřiny.
Děkuju, to jsem chtěla slyšet
Přesně, perina utika. Vyhodila jsem ho. Spí s námi pes, takže taky sem tam roztrhne (resp spí tam,kdyz je sama doma). Koupila jsem Darre a roztrhla do par dní, neřeším, zasiju.. Ale třeba Tchibo drželo dlouho. Tak zkus vychytat Tchibo v akci, to je pak i super cena
Kupuju v Lidlu bavlněný satén nebo co to je, prostě 100% bavlna, a poměr cena/výkon za mě luxusní.
Ty umělé materiály za mě ne.
Já mám ještě problém, že mám prodlouženou peřinu, což mě taky dost limituje 😁
Koupila jsem dceři, líbil se jí vzor. Měla ho jednou, ta peřina z povlečení “utíkala “ Sepla jsem jí to spínacím špendlíkem a stejně to nepomohlo.
Takže v něm potom párkrát spala, když bylo horko jen bez peřiny.
@jancazao právě, mě se líbí vzory, ale prostě buď je to kombinace bavlna polyester nebo mikrovlákno
Kupuju v Lidlu bavlněný satén nebo co to je, prostě 100% bavlna, a poměr cena/výkon za mě luxusní.
Ty umělé materiály za mě ne.
@mirecka.jaroscakova bavlneny saten mame taky a je fakt super
Já mám ještě problém, že mám prodlouženou peřinu, což mě taky dost limituje 😁
@lleennttiillkkaa a fakt se ti nevejde do normalniho povleceni? My mame taky jednu nebo dve prodlouzene a driv jsem to hrotila. Ale zjistila jsem, ze 1) uz ani nevim, ktere to jsou, 2) tech 10-20 cm se obvykle v povlaku uplne ztrati - nic se nekrci, nic nevycuhuje - jak je to mozny, nevim.
@lleennttiillkkaa a fakt se ti nevejde do normalniho povleceni? My mame taky jednu nebo dve prodlouzene a driv jsem to hrotila. Ale zjistila jsem, ze 1) uz ani nevim, ktere to jsou, 2) tech 10-20 cm se obvykle v povlaku uplne ztrati - nic se nekrci, nic nevycuhuje - jak je to mozny, nevim.
@malytlustyhroch do některého vejde, ale do některého ne. Já si to svoje vždycky podepíšu 😁
Dle me povleceni z mikrovlákna kočky zničí během jedné návštěvy 😃