llluckaaa
autor@marie_anna Ale copak, ty bys neocenila takovou snídani? Já teda jo 😀
5. kvě 2016
@llluckaaa Ne. Málo kafe a málo čokolády. 😀 😀
5. kvě 2016
llluckaaa
autor@marie_anna Dobře, tak já to kvůli tobě holt přefotím 😀 Už jsem si koupila větší gramáž 😉
7. kvě 2016

Teda ty jsi romantička. 😀