icon
124 / 405
A je to tu zas - dopoledne za damu v šatech, večer hura do legin za Tyranem
avatar

Moc moc moc sluší. Ty Vaše šaty jsou prostě boziiii. Já šaty miluju, do prace vlastně nic jiného nenosím.

21. únor 2022
avatar

@mislentilka děkuji 🙂 Tyto jsou úlovek ze sekace za 59,-

21. únor 2022
avatar

@llluckaaa oooo, tak cena uzasna. Takové kousky mám úplně nejradsi🙂))

21. únor 2022