A je to tu zas - dopoledne za damu v šatech, večer hura do legin za Tyranem
llluckaaa
autor@mislentilka děkuji 🙂 Tyto jsou úlovek ze sekace za 59,-
21. únor 2022
@llluckaaa oooo, tak cena uzasna. Takové kousky mám úplně nejradsi🙂))
21. únor 2022
@mislentilka děkuji 🙂 Tyto jsou úlovek ze sekace za 59,-
@llluckaaa oooo, tak cena uzasna. Takové kousky mám úplně nejradsi🙂))
Moc moc moc sluší. Ty Vaše šaty jsou prostě boziiii. Já šaty miluju, do prace vlastně nic jiného nenosím.