Rodina měla oběd na prani - volba padla na svíčkovou s knedlikem. A já jsem měla cizrnu 🙂
llluckaaa
autor@janinka2222 nech mě hádat - svíčkovou? 😀
6. bře 2022
@llluckaaa vazne tu cizrnu 😁!
6. bře 2022
@janinka2222 nech mě hádat - svíčkovou? 😀
@llluckaaa vazne tu cizrnu 😁!
Mnam 🤤! Diky za inspiraci, uz vim,co budu mit zitra k obedu 😁.