Nedělní rakapitulace
Oboje jsou moc hezké,ale víc se mi líbí ty modré..
20. lis 2022
Urcite modre 😉 a super, ze si takhle vydrzela, u me je ta vule na dve veci....
20. lis 2022
Oboje jsou moc hezké,ale víc se mi líbí ty modré..
Urcite modre 😉 a super, ze si takhle vydrzela, u me je ta vule na dve veci....
Po nemoci byl ten návrat k běhu poněkud náročný, ale dala jsem to 👍 Takže minuly týden 4 x běh, jóga, posilovna a dnes jsem si udělala sportovní volno a řeším dilema, co si obléci na vánoční večírek c. 2 😀