icon
1 / 1
avatar
16. pro 2015
avatar

Mochna nebo tak nejak...

16. pro 2015
avatar

mochyně bych řekla 🙂

16. pro 2015
avatar

vajíčko vyndané ze slepice?

16. pro 2015
avatar

@prcek91 myslíš asi Mochyni 🙂 Physalis

16. pro 2015
avatar

není to plod rakytníku?

16. pro 2015
avatar

Mandarinka

16. pro 2015
avatar

Zloutek :D

16. pro 2015
avatar

šípek?

16. pro 2015
avatar

Plod rakytniku.

16. pro 2015
avatar

@zzuzziik přesně to mě taky napadlo 😀

16. pro 2015
avatar

@victoireux babička běžně kuchala slepice, tak mě to hned připomnělo 😀

16. pro 2015
avatar

@zzuzziik A já myslela, že si děláš srandu 😀 Nene, všechny slepice v okolí toto focení přežily bez úhony 😉

16. pro 2015
avatar

@zzuzziik my ji zabíjeli zrovna dneska 😀 😀 😀

16. pro 2015
avatar

Vypada to jak nafukovaci balonek 😀

16. pro 2015
avatar

a mě směrem na pravou stranu prso 😀

16. pro 2015
avatar

@marticep asi no jak se to vylupuje z toho kvitku.

16. pro 2015
avatar

Me to prijde jako to antistresovy prso 😀

16. pro 2015
avatar
16. pro 2015
avatar

@zzuzziik no přesně tak!!!!

16. pro 2015
avatar

Jeste me napada jerabina .... kdysi jsem z nich jedla kompot (z tech jedlych), vypadaly takto podobne.

16. pro 2015
avatar

rakytník?

16. pro 2015
avatar

Šípek??

16. pro 2015
avatar

Plod cesmíny?

16. pro 2015
avatar

Kumquat

16. pro 2015
avatar

@marticep @prcek91 @kleninka @zzuzziik @blahova_andrea @mische @tak2014 @pesilka
@joani93 @billythekid @nufie
Jako vždy jste nezklamaly a pobavily jste mě 😀 Správná odpověď tu už 3 krát padla, srdíčka jsem rozdala a ostatním oznamuji, že na fotce je skutečně plod rakytníku řešetlákového, který mi věnovala tchýně 🙂

16. pro 2015
avatar

@katiex Nene, je to rakytník 😉

16. pro 2015
avatar

😀

16. pro 2015
avatar

@llluckaaa Děkuji 🙂

16. pro 2015
avatar

@llluckaaa strašně zkresluje, že nevíme, jak je plod velký, příště foto s rozvinutým metrem 😀

16. pro 2015
avatar

@lvicek2000 No a víš jak bylo těžké to vyfotit, aby nebylo poznat, že je to tak mrňavý? 😀

16. pro 2015
avatar

@llluckaaa to bylo schválně jo? Ty se teda 😀

16. pro 2015
avatar

@zuz7 @verunkaw @victoireux Nene, správná odpověď byl rakytník 🙂

16. pro 2015
avatar

teda já jsem dobrá. já rakytník nikdy neviděla 😀

16. pro 2015
avatar

tvoje tipovačky jsou fakt super, je to příjemné zpestření 😉 díky

16. pro 2015
avatar

@blahova_andrea To fakt seš, hlavně na to, jak furt píšeš, že se u vás nejí zdravě, tak máš dobré vědomosti 😀

16. pro 2015
avatar

@zzuzziik To jsem nikdy neviděla 😅 Jednou, když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem přišla ke kámošce na návštěvu, tak mi připravila občerstvení - domácí slepičí polévku, ve které plavaly vejce zevnitř a ona mi popisovala, jak to tam má slepice uvnitř. Úplně si pamatuji, jak se mi při tom pomyšlení dělalo zle, ale nechtěla jsem kámošku urazit, tak jsem tu polévku se sebezapřením snědla 😀

16. pro 2015
avatar
16. pro 2015
avatar

@llluckaaa zdravě fakt ne, když se o něco pokusím, tak mě s tím všichni tři pošlou do háje 😅 ☹

16. pro 2015