Mochna nebo tak nejak...
mochyně bych řekla 🙂
vajíčko vyndané ze slepice?
není to plod rakytníku?
Mandarinka
Zloutek :D
šípek?
Plod rakytniku.
@zzuzziik přesně to mě taky napadlo 😀
@victoireux babička běžně kuchala slepice, tak mě to hned připomnělo 😀
@zzuzziik my ji zabíjeli zrovna dneska 😀 😀 😀
Vypada to jak nafukovaci balonek 😀
a mě směrem na pravou stranu prso 😀
Me to prijde jako to antistresovy prso 😀
@llluckaaa nedělala - koukni http://www.ifauna.cz/images/nforum-foto/foto/20... 🙂
@zzuzziik no přesně tak!!!!
Jeste me napada jerabina .... kdysi jsem z nich jedla kompot (z tech jedlych), vypadaly takto podobne.
rakytník?
Šípek??
Plod cesmíny?
Kumquat
@marticep @prcek91 @kleninka @zzuzziik @blahova_andrea @mische @tak2014 @pesilka
@joani93 @billythekid @nufie
Jako vždy jste nezklamaly a pobavily jste mě 😀 Správná odpověď tu už 3 krát padla, srdíčka jsem rozdala a ostatním oznamuji, že na fotce je skutečně plod rakytníku řešetlákového, který mi věnovala tchýně 🙂
@llluckaaa strašně zkresluje, že nevíme, jak je plod velký, příště foto s rozvinutým metrem 😀
@lvicek2000 No a víš jak bylo těžké to vyfotit, aby nebylo poznat, že je to tak mrňavý? 😀
@llluckaaa to bylo schválně jo? Ty se teda 😀
@zuz7 @verunkaw @victoireux Nene, správná odpověď byl rakytník 🙂
teda já jsem dobrá. já rakytník nikdy neviděla 😀
tvoje tipovačky jsou fakt super, je to příjemné zpestření 😉 díky
@blahova_andrea To fakt seš, hlavně na to, jak furt píšeš, že se u vás nejí zdravě, tak máš dobré vědomosti 😀
@zzuzziik To jsem nikdy neviděla 😅 Jednou, když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem přišla ke kámošce na návštěvu, tak mi připravila občerstvení - domácí slepičí polévku, ve které plavaly vejce zevnitř a ona mi popisovala, jak to tam má slepice uvnitř. Úplně si pamatuji, jak se mi při tom pomyšlení dělalo zle, ale nechtěla jsem kámošku urazit, tak jsem tu polévku se sebezapřením snědla 😀
@llluckaaa zdravě fakt ne, když se o něco pokusím, tak mě s tím všichni tři pošlou do háje 😅 ☹

Kaki?