icon
1 / 1
avatar

ježíši já se lekla,v první chvíli mi to připomnělo krabičku k sexuálním hrátkám 😀 😀 😀 😀 asi už mi ta abstinence leze na mozek nebo co😅😇

25. lis 2016
avatar
25. lis 2016
avatar

Mam od lonska a nadsena nejsem..jsem zvedava na recenzi 🙂

25. lis 2016
avatar

@budouci_maminka Já ji ještě v ruce neměla, tak jsem hodně zvědavá, jak mi to s ní půjde.

25. lis 2016
avatar

Upřimně, taky jsem se lekla, co Vám to z Tescomy poslali🙂

25. lis 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@kvetule1 @kacakkv Teda holky, vy máte ale asociace 😀

25. lis 2016
avatar

Jsem zvědavá jak se ti to bude zdobit, já ji mám taky a nějak jsem asi nepřišla na to jak tím zdobit, už druhý rok mi to nejde ☹

25. lis 2016
avatar

já ji mám taky už od loňska nebo předloňska a mně se s tím pracuje celkem dobře, zas nemaluju na ty perníky nic světoborného, ale loni jsme s tím perníkovou chaloupku ozdobili celkem dobře

25. lis 2016
avatar
25. lis 2016
avatar
25. lis 2016
avatar

Hodně dlouho mi trvalo než jsem si na ni zvykla a třeba ten nejtenčí hrot se mi nedaří vůbec používat. Zručnější jsem byla s klasickou zdobičkou.

25. lis 2016
avatar

@zuhur Já mám za sebou dnes první test s hrotem č. 3 a výsledek super, za mě milé překvapení 🙂 Jaký hrot používáš na zdobení perníků bílkem? Mám zkusit taky trojku nebo menší?

25. lis 2016
avatar

@llluckaaa na perníčky dvojku, ale stála jsem hodně o jedničku a ta mi prostě s tou bílkovou polevou nejde a to v ní fakt nemám hrudky.

25. lis 2016
avatar

@zuhur Dobrá, zkusím jako první dvojku a pak případně i tu jedničku. Dík.

25. lis 2016
avatar

Zdobené perem:
https://www.modrykonik.cz/blog/zuhur/album/co-s...
pak tam mám ještě klasické perníčky a chaloupku.

25. lis 2016