@llluckaaa uz jsem si vsimla, krasne! 🙂
2. pro 2016
wow
2. pro 2016
Krásné! Já mám tu zdobící Tescoma tužku taky doma už od loňska a jsem asi levá, ale nedaří se mi s ní vůbec tou bílkovou polevou perníčky zdobit:(
2. pro 2016
a mně se nesvěříš, co je to za pozadí?:o)
2. pro 2016
2. pro 2016
llluckaaa
autor@lisey Já jsem měla asi 150 g moukového cukru a lžičku bramborového škrobu, několikrát provívané přes jemné sítko s tím, že krystalky jsem vyhazovala, trocha citrónové šťávy a 1 bílek. Šlehala jsem to, až to bylo téměř tuhé. Toto je dělané s nejmenším hrotem. Vrchem mi to nešlo vůbec a když mi to teklo, tak jsem trošku odstříkla vedle a pak pokračovala s méně napěchovanou tužkou.
2. pro 2016

@marie_anna Všimni si nového černého pozadí 😉 Konečně jsem ho před pár dny dodělala a je perfektní 😵