llluckaaa
autor@marie_anna Jdu do toho a naštěstí se mi poslední dobou daří, ani si nepamatuju, kdy se mi naposledy povedl nějaký fujtajbl, který letěl do záchoda 😀 I ta pohanka na sladko ušla a z patizonu zbyla jenom šťopka 🙂 Budu muset pořádně pohnout s luštěninama, receptů mám pořád málo ☹
11. zář 2015
@llluckaaa to je skvělý. 🙂 A už se na ty recepy těším - díky některým tvým fotkám jsme měli na dovolené kotel mungo fazolí s těstovinami a zelenými fazolkami a bylo to exkluzivní, lepší než kostka filé v rozpuštěném másle z nabídky plné penze. 😉
11. zář 2015

Jen do toho! 🙂