Dá se zvyknout na antikoncepci?
Beru teď druhé plato, ale přijde mi, ze sem z toho často nafoukla, někdy je mi až špatně a mám takové slabounke křeče jako třeba před ms.
Já jen jestli je to třeba důvod říct si o jinou značku nebo si to sedne 🤷🏻♀️
Jo a jinak mi prosím nepište, ze je to zlo apod. jen k tématu
Díky
Mne doktor povedal, že pri akomkoľvek vedľajšom účinku sa mám ozvať a doladíme to spolu. Našťastie sa u mňa trafil hneď pri prvej značke 😊
Spíš bych volala svému gynekologovi, jak ti je a zda raději nezměnit. Jako zas trápit se a čekat, že to bude lepší, bych nedělala
rika se tri mesice, no
Ono je to všechno snesitelne jen je to nepříjemné no..tak asi až začnu brát poslední objednam se na nějakou konzultaci
Jakou bereš? Taky mám začít brát nejakou co se může pri kojení a mám strach.
Dala bych tomu jeste jedno plato..