icon

V sobotu jdu na oslavu narozenin jedné mé kamarádky z dětství, ale dnes už se tolik nevidame, atak vlastně nevím, co by ji mohlo udělat radost 🤷🏻‍♀️
Nemáte nějaký neutrální nápad prosím?
Když jsem před měsícem slavila já, dala mi moc hezky stříbrný náramek
🙏🏻

avatar

Něco k snědku? Třeba mixit 🤷‍♀️

23. čer 2021
avatar

Opětovala bych také nějakým stříbrným šperkem.

23. čer 2021
avatar

Dala bych dárek stejné hodnoty, jako kamarádka obdarovala tebe

23. čer 2021
avatar

Co diamantove svicky?

23. čer 2021