V sobotu jdu na oslavu narozenin jedné mé kamarádky z dětství, ale dnes už se tolik nevidame, atak vlastně nevím, co by ji mohlo udělat radost 🤷🏻♀️
Nemáte nějaký neutrální nápad prosím?
Když jsem před měsícem slavila já, dala mi moc hezky stříbrný náramek
🙏🏻
Opětovala bych také nějakým stříbrným šperkem.
23. čer 2021
Dala bych dárek stejné hodnoty, jako kamarádka obdarovala tebe
23. čer 2021
Co diamantove svicky?
23. čer 2021
Něco k snědku? Třeba mixit 🤷♀️