Ja jednu takovou znicila🙈
Zkusit ty papirky -stop obarveni
Dát do pračky ubrousky proti obarvení prádla...klidně bych dala i dva a myslím, že to bude ok
Tak k tomu zkus přidat papírek z dm na zachycení barvy v pračce. Teď jsem prala tričko...bílé s černými rukávy.
V ruce
V ruce nebo zvlášť....a černým ne....zapere se to.
Taky dávám papírky z DM proti obarvení 🙂 Syn má takhle červené triko s bílými rukávy - peru běžně s červeným prádlem, přidávám papírky a rukávy jsou stále bílé 🙂
to by mě také zajímalo, mám pár kousků - u kterých je teda psáno prát v ruce - tak jsem prala v ruce, studenou vodou a jen rukávy (které byly trochu ušmudlané), a pak mi zbyly jen oči pro pláč, protože jsem to měla zničené...... v čistírně mi řekli, že by to nevzali....
A to já peru bílá trička s tmavými a nikdy se nic neobarvilo. Tmavé oblečení vyperu poprvé zvlašť když ho koupím
Nesnášim takový oblečení 🙄😂 Syn má takový super červeno-bílý=růžový pruhovaný triko 🙃😂
Takové papírky vůbec neznám 🙂 dík za tip, vyzkousim
Já dělám vždy čas od času jednu várku "divně barevné prádlo" a tam obvykle končí tyhle věci. K tomu hodím papírek "color-catcher" a nechám to osudu. Zatím výsledky dobré. 😀
Tohle bych přála s tmavým a obrátila naruby. Nikdy se mi nic neobarvila.

Já taky nikdy nevím 🙈 Už to radši ani nekupuju 😀