Tohle si MUSÍTE přečíst... není nad zlatý dobrý český porodnice aneb jak to chodí ve Vietnamu: http://www.vietnamtravel.cz/index.php/clanky/25...
husteee
21. únor 2013
Uf, děkuji za naše porodnice.... Já si nikdy nestěžovala, péči jsem dostala dobrou a modernost či nemodernost pokojů jsem nepovažovala za to nejdůležitější
21. únor 2013
Tak to je masakr. Jsem fakt ráda, že žiju v ČR.
21. únor 2013
to jsem kdysi měla na FB, to fakt stojí za to to projít a přečíst! jsem fakt čuměla a děkovala, za to co tu máme 🙂)
21. únor 2013
tak to je děs,a tady si některé maminky budou stěžovat na péči doktorů a sestřiček...
21. únor 2013
no ty jo 😀 jsem moc ráda, že jsem rodila u nás 😀
21. únor 2013
já bych tam nevkročila ani za milion!!
21. únor 2013
ještě,že žijem tady i když občas nadávám