jsem 5,5 měsíce těhu a mám jen 2,5 kg, nahoru, doufám, že to tak bude i dál
Ahoj,to ti závidím.já u dcery to měla taky tak a pak jsem před porodem měla 18 kg.🙂a teď jsem už mám 7kg.drž se.🙂))
8. zář 2010
Nenechte se Lucko znervoznit 😉 Já za celý těhu přibrala 4 kila 🙂
24. zář 2010
Ahoj, dívám se, že mám termín dva dny po Tobě a taky mám navíc 2,5kg 🙂
24. zář 2010
To je hezký. Ale neboj, poslední měsít to valí nejvíc. 😀 Tedy alespoň u mě.