tak a dneska jsme byli na koupáku asi na posled
louherz
autorjá jsem asi divná, ale pařáky miluju a zimy se taky děsím 🙂 zimu miluju jen se sněhem a lyžovačku na horách
4. zář 2011
tak a dneska jsme byli na koupáku asi na posled
já jsem asi divná, ale pařáky miluju a zimy se taky děsím 🙂 zimu miluju jen se sněhem a lyžovačku na horách
ach jo...léto končí ☹. Tyhle pařáky teda nesnáším, ale představa zimy a sněhu mě děsí ☹