icon

včera prochajda v ZOO, dneska letím na nehty, večer zumba, pěkný to relax na mateřské dovolené 🙂)

avatar

tomu říkám mateřská 😀

19. říj 2011
avatar

Tichá závist 🙂 já se od malého poslední dobou skoro nehnu ☹

19. říj 2011
avatar
louherz
autor

@elza2110 elíňo to opakuješ pořád dokola 🙂

19. říj 2011
avatar

to abys nezapomněla jak se máš dobře :-P

19. říj 2011
avatar

tiše závidím 😀

19. říj 2011