včera prochajda v ZOO, dneska letím na nehty, večer zumba, pěkný to relax na mateřské dovolené 🙂)
Tichá závist 🙂 já se od malého poslední dobou skoro nehnu ☹
19. říj 2011
to abys nezapomněla jak se máš dobře :-P
19. říj 2011
tiše závidím 😀
19. říj 2011
tomu říkám mateřská 😀