icon
16 / 31
avatar

Lidu, moc Ti to s Bellinkou sluší!!!

14. zář 2010
avatar
lu777
autor

jé dík, to je jedna z mála fotek co s ní mám bo jinak fotím já 🙂 musím mrknout do alba Tobě, doufám, že máš aktuální fotky! 🙂

14. zář 2010
avatar

nemáš zač🙂 já snad společnou s Verunkou ještě nemám🤐

15. zář 2010
avatar
lu777
autor

Evi tak musíš muže donutit a nebo pak jedině foťák se samospouští 🙂

15. zář 2010
avatar

no spíš jsem příliš kritická a nechci Verče kazit fotky🤐 😀

21. zář 2010
avatar
lu777
autor

ale no tak! dycky to můžeš vyretušovat a nebo ustřihnout, mně se to kolikrát taky hodí :D

21. zář 2010
avatar
21. zář 2010
avatar

Jééé, vám to sluší!! 🙂

30. říj 2010