
16 / 31
lu777
autorjé dík, to je jedna z mála fotek co s ní mám bo jinak fotím já 🙂 musím mrknout do alba Tobě, doufám, že máš aktuální fotky! 🙂
14. zář 2010
nemáš zač🙂 já snad společnou s Verunkou ještě nemám🤐
15. zář 2010
lu777
autorEvi tak musíš muže donutit a nebo pak jedině foťák se samospouští 🙂
15. zář 2010
no spíš jsem příliš kritická a nechci Verče kazit fotky🤐 😀
21. zář 2010
lu777
autorale no tak! dycky to můžeš vyretušovat a nebo ustřihnout, mně se to kolikrát taky hodí :D
21. zář 2010
21. zář 2010
Jééé, vám to sluší!! 🙂
30. říj 2010
Lidu, moc Ti to s Bellinkou sluší!!!