Je možné, aby mimi v bříšku kopalo skoro celý den??
včera jsme byli na kontrole a dneska tam sebou mrská o 106...tak snad je vše jak má být...
I ja mam obcas takovy den, kdy se vrti snad v kuse a pak taky den kdy asi cely den spinka a moc se nehybe 🙂...
Určitě je vše v pořádku 🙂 Mě malej skoro každý den lumpačí hrozně moc v bříšku, až do noci. Jen vyjímečně jsou klidné dny, třeba jako dneska. I máme pořád škytavku 🙂
já to mám taky tak,i v noci,mám pocit že to naše mimi ani nespí 🙂
Já myslím, že je. Když jsem čekala Adámka, hemžil se pořád, ve dne, v noci a tak, že mi nadskakovalo břicho. Jen když jsem byla plavat, tak potom 2 - 3 hodinky spal a ani se nehnul - paráda, mohla jsem i dýchat🙂 TeĎ čekáme druhého prcka, tak čekám, jestli bude po bráškovi, snad bude klidnější🙂
no říká se, že pokud jsou pohyby neobvykle časté, mělo by se zajít k doktorovi. Ale jsi v celkem velkém týdnu těhu, tak je možné že se mimi prostě jenom vrtí a je natočené tak, že to jde víc cítit..