Holky,kdyz je ditko plne kojene,jak se uzivaji probiotika od Swissu? Kdyz je to v tech kapslich? Dekuju velmi pekne 🙂
na lžičku stačí,ale dej mu pak hned zapít,protože to není chuťově moc dobré...tak buď prso nebo odstříkej víc do lahvičky a tam to nasyp (ale záleží jestli je zvyklé i na flašku, pokud jen kojíš tak to nedělej)
19. srp 2015
odstříkáš a do toho to rozpustíš (vysypeš)a dáš po lžičce nebo stříkačkou