Ahoj holky, prosim o radu, jsem ve 13tt, mam vysoky tlak, chodim kazde tri dny na internu,v patek tlak 200/120. Beru 9 leku denne a porad stejny. Jsem uz zoufala, pocitala jsem s hospitalizaci, kdyz leky nepomahaji,ale pry ne, ze mi nemaji jak pomoci. Bojim se o prcka..resila jste nektera tuhle situaci prosim?
aha, tak to pak nevím, ta štítná mě napadla jako první, přeju at je vám brzo líp
26. bře 2017
máte vyšetřenou štítnou žlázu? měla jsem taky takhle vysoký tlak a zjistili mi problémy se štítnou žlázou, nasadili mi léky na ŠZ a tlak je v pořádku, ale těhotná jsem v té době nebyla a v těhotenství mi jen zvýšili léky na ŠZ a bylo vše ok