luciebx
11. čer 2010
My a miminko
luciebx
autordekujeme🙂) uz jen vydrzet par tydnu a to co se skryva uvnitr vyfotime i zvenku..🙂)
11. čer 2010
Moc vám to sluší , krásné fotečky
12. čer 2010
krásné fotečky moc vám to sluší...
12. čer 2010
luciebx
autorholky moc dekujeme🙂)
12. čer 2010
luciebx
autordekuji🙂) furt cekam na ty profi.. tyhle jsou jen tak udelane..
15. čer 2010
Parádní fotečky a moc krásná těhulka 🙂 Přeju rychlý porod 🙂
15. čer 2010
tak vam preju kluka.sama mam tri-ach jo.ale jsem rada ze je mam jsou fajn ti starsi a mimi-nahac je kouzelny.teprve ted si to materstvi uzivam.HLAVNE AT VAM DELA JEN RADOST A JE ZDRAVE!!!!!preje i nahacek : , )))))))
26. čer 2010













no tak ty jsou nadherny!!!!