icon
12 / 13
avatar

to je krásné

12. čer 2010
avatar

tahle je moc povedená..🙂))

15. čer 2010
avatar

@luciebx a je super,že se nestydíš já bych v tom možná měla problém

16. dub 2012
avatar
luciebx
autor

@olinkavaci vsak tam neni nic videt 😀 😀 haha

16. dub 2012
avatar

slá já bych se styděla před fotografkou...na těch fotkách by mě to pak bylo jedno 🙂

16. dub 2012
avatar
luciebx
autor

kdyz chytnes dobrou zenskou.. a super naladu.. no neboj my nezacali hned timhle 😀

16. dub 2012