10 dpo a na testu ani duchacek ☹( ach jooooooooooo
neboj se nic 🙂 vyčkej, třeba na tebe zítra koukne 🙂
17. zář 2012
luciebx
autor@martinakomarkova treba treba 😀D
17. zář 2012
@luciebx tak co? je to tam? 🙂
18. zář 2012
luciebx
autor@martinakomarkova uvidime rano..
18. zář 2012
je mi to líto ale testla bych ještě za pár dní 🙂