13 DC a v pul 12 dopoledne pozitivni ovu testik.... necht se deje vule bozi 🙂)
taky držím palce!
28. lis 2012
luciebx
autorholky dik.. tento cyklus to beru dooost s rezervou.. spis se nemuzu dockat na 6.12 kdy jdu k dr na vysetreni.. a uz se konecne zacne neco dit..
28. lis 2012
s chutí do toho 🙂
28. lis 2012
Lucinko, mnoho štěstí, bude myslet na dr, prostě na něco jiného a už budeš určo v tom 🙂 nám se to podařilo hned jak sme se dozvěděli, že má manža spermio v pohodě, pár dní na to sem našla // 🙂 tfuj tfuj!
28. lis 2012
držím moc palečky 🙂