14dc a krasne pozitivni ovu testik.. pristich 48 hodin bude manza chudak 😀D
luciebx
autor@olinkavaci ne ne.. nenecham.. .sexik dneska vecer.. zitra vecer.. a pak si pockame 10 dni na tehu testik.. snad tam objevime duchacka.. 🙂
1. lis 2012
jakej chudák, spíš vítěz ne? 🙂))
1. lis 2012
U mě bude nejspíš pozitivní až přijdu domů z práce, už mě bere podbřišek 🙂 U nás to byl boj ráno, a to si sám manžel dal za úkol, že mě ráno vzbudí 🙂 To ho chci vidět večer a zítra 🙂
2. lis 2012
Tak co, jak se citis???
9. lis 2012
jen ho nenecha ani odpočinout 🙂