1DC... ms slape jako hodinky ☹(
@luciebx ach jo Luci, na tebe sem čekala, jak to vše dopadne. To mě mrzí, ale vzhůru do dalšího boje! Snad už bude poslední. Držím palce 🙂
16. lis 2012
já jsem fakt byla přesvědčená,že se to povedlo ☹...tak teď v předvánočním shonu 😉
16. lis 2012
a ty jsi nesla k mudr v patek?
17. lis 2012
@luciebx to určitě vyjde 🙂 užiješ si svátky, klidek a pohodu a pak tam určitě budou // Moc držím pěsti 🙂
17. lis 2012
luciebx
autor@liskovyorisek dekuji.. no uvidime jak to vse bude..
17. lis 2012
Jsme na tom úplně stejně ....dnes 1DC a jdeme také do 9 kola snažení ☹ ......tak snad se zadaří 🙂 musíme doufat 🙂