25dc a na testu ani duchacek ☹( takze mame jasno.. jede se nase 8 kolo
a neni na testování brzy?dejte tomu ještě šanci🙂
16. říj 2012
ještě šance je,neboj 🙂
16. říj 2012
hele podle mě je ještě šance ještě může být brzo 🙂
16. říj 2012
ještě neházej flintu do žita! 🙂
16. říj 2012
Kolikaty dpo jsi?
16. říj 2012
Držím palečky, aby tam už zítra dušík byl! A kdyby ne teď, tak další měsíc určitě!!! 🙂
16. říj 2012
ale to néé, vyčkej Luci, kolikátý DPO si? určitě bude brzo ducháček! 🙂