A jde se zdobit stromecek 🙂)
luciebx
autorjj v Anglii se zdobi hned na zacatku prosince.. vsichni uz maj nazdobeno.. tak sme to ted stahli z pudy dokoupila sem neco novyho.. tak si to nazdobim.. at mam vanocni naladu
6. pro 2012
to je rychlost, ale já bych byla taky asi pro, ho už nazdobit. Miluju vánoce 🙂
6. pro 2012
luciebx
autoruz mi to tu blikaaaaa 🙂)
6. pro 2012
my už máme stromeček od neděle 🙂
7. pro 2012
Už? 🙂