BT nam klesla, takze nema cenu uz ani testovat, hold ci pockame na mrchu.. ☹
luciebx
autorna 36,8
26. čer 2012
nééé, to mě mrzí :( já ji mám dneska o desetinu vyšší, takže 37,0 a test mám asi vadný..je jakoby poničený a hlavně v tom místě kde má být / čárka.Já tam opět midipidi prostě něco vidím, ale asi mi houká v majáku,takže zase zítra 🙂 já se fakt jednou zblázním 🙂
26. čer 2012
26. čer 2012
luciebx
autorno co se da delat holky.. hold si budu uzivat dalsi kupu sexiku v plodnych dnech 😀
26. čer 2012
to je mi moc lito ☹
26. čer 2012
To me mrzi ☹
26. čer 2012
Ale tak, hlavně pozitivně...aspoň se s manželem pořádně užijete 😀
26. čer 2012
To mě mrzí. A o kolik klesla?