Cestovni pojisteni vybaveno.. uz jen zabalit a vyrazit smer letiste.. bohuzel si musim jeste tyden pockat.. ☹
@mamkamarketa jj konecne.. budem doma mesic.. se nemuzu dockat.. a co ty tehule? vse dobry?
@luciebx super, aspon si odpocines 😉
Co doma?
Tukam, snad to bude ok. K dr pujdu pristi patek
@mamkamarketa doma total na hovno.. proto letime driv.. tak drzim vse co mam
ty se pripojistujes?
no ja jsem zaregistrovana u vseobecny pojisteni a mam od nich karticku. Oni si vezmou tvou EHIC kartu a na zaklade te pak vyzaduji penize z britanie 😉
@luciebx tak to me mrzi ☹ a zahradnik se k tomu stavi jak?
Aspon si odpocines v cr, kdybys mela cestu do prahy, tak dej vedet
@mamkamarketa no hele do prahy jedu.. budu tam cely den tak muzem dat kafco v utery 30 cervence 🙂)
Frcite do cech?