dnes se asi uprebalujeme.. sme vzhuru 2 hodiny a uz sme 2x prebalovali..
jee zase sme curali na nocnik.. takze kazdy den curame.. no je to sikulka
jee zase sme curali na nocnik.. takze kazdy den curame.. no je to sikulka