icon

dnes se asi uprebalujeme.. sme vzhuru 2 hodiny a uz sme 2x prebalovali..

avatar
luciebx
autor

jee zase sme curali na nocnik.. takze kazdy den curame.. no je to sikulka

21. kvě 2011