Hlasim 1dc.. hura na kontryhel.. listovku... a dalsi testovanicko ovu.. doufam ze tohle nase 8 kolo snad uz bude posledni..
držím moc palečky ať je poslední 🙂
19. říj 2012
Luciku 🙂 už bude určo poslední! Moc moc držím palce! 🙂
19. říj 2012
vazne nic? ☹
19. říj 2012
beru tak držím moc pěstičky at je to opravdu to poslední kolo...a mužeš se radovat s těhu...
19. říj 2012
luciebx
autorholky dekuji.. i muz rekl ze se do toho teda poradne obuje a fakt to musi vyjit.. takze sedim u kontryhelu.. a za 10 dni hura na testovaci manii ovu..
19. říj 2012
@luciebx mooooc držím palečky, tentokrát to určitě vyjde 🙂
19. říj 2012
Držím palce 🙂