hura mrcha zase dosla.. teda neco jako naznak mrchy,.. ale docela brzy o tyden drive nez sem cekala.. ale hlavni je ze dosla...
luciebx
autorjaka skoda.. 😀 ja sem jen rada.. no ale tak od pristiho podzimu by uz chodit nemusela 🙂 vsak vis jak.. ale manza o tom jeste nevi 😀DDD
18. zář 2011
To je škoda 🙂