Huraaaaaaaaaaaa za par hodin vyrazime smer letiste 🙂)
Uzijte si to 🙂
8. črc 2013
luciebx
autorholky dekuji
8. črc 2013
pořádně si to užij!!! 🙂
8. črc 2013
tak šťastnej let a pořádně si to užijte!!! 🙂
8. črc 2013
luciebx
autordekujiii.. jdu si umyt vlasy.. namalovat oblicej na ksicht.. a muzeme vyrazit.. malej vyrazi za pul hodky na strihani. pak ho rychle osprchnu at ho to nekouse.. a huraaa jedemeee
8. črc 2013
stastnou cestu a doufam, ze se setkame 🙂
8. črc 2013
to se někdo má 🙂
8. črc 2013
luciebx
autorholky tak sme doma a je bajoooo ja uz vzhuru a malej ještě chrni
9. črc 2013
Přeji úžasnou dovolenou 🙂