Jeee zase nejaky zmeny tu na MK.. a opet mam zmatek a nevyznam se tu.. proc se mi objevuje x soukromych skupin ve kterych sem v zivote nebyla??hmmm
já jsem soukoromé našla přes upozornění,ale jsou bez klíčku,takže nevím,jestli jsou zamčené ☹....a vůůůůůůůůbec se v tom teď nevyznám
11. črc 2012
a já bych se potřebovala dostat do soukromé a totálně ji nemůžu najít ☹ pakárna!!! vrátit zpět!!!