jeeee zase sme curali na nocnik.. takova sikulka moje..
luciebx
autorno spis babicka.. pac ta kdyby me k tomu kazdy den nekopala tak ja obcas zapomenu ale dneska sem si vzpomela a jak se probudil pred obedem sup na nocnik..
19. kvě 2011
jeeee zase sme curali na nocnik.. takova sikulka moje..
no spis babicka.. pac ta kdyby me k tomu kazdy den nekopala tak ja obcas zapomenu ale dneska sem si vzpomela a jak se probudil pred obedem sup na nocnik..
hlavně šikovná maminka!!! .)