Mame 3ti zoubek... .a vedle nej se hned klubou dalsi 2 zoubky.. no je to legrace..
luciebx
autorjj uz jen trosku prujmujem ale dobry.. zoubek rano vylezl.. a za nim lezou dalsi dva.. takze pocitam ze do konce tydne mame o 2 zuby navic... uz je veselej papa.. hraje si.. diky bohu..
25. kvě 2011
a jak je Beníkovi? už lepší?