mame 8,5 kg a v nedeli mame 8 mesicu.. zoubek zatim zadny
luciebx
autortyyy jooo.. to je mazec jakej je v tech detech rozdil co.. hihi
2. bře 2011
mame 8,5 kg a v nedeli mame 8 mesicu.. zoubek zatim zadny
tyyy jooo.. to je mazec jakej je v tech detech rozdil co.. hihi
Tak to je Beníček už velkej chlap. Amuš má v 15 měsících 8 kg 🙂