Na oslavu dnesniho vystreni dlabu cokovanila cheesecake.. a k tomu si dam svarak.. at se treba po.. 😀D
ale uz se to hybe kupredu 😉
8. pro 2012
Luci ať to máš brzy zdárně za sebou a pak už jen krásné chvíle těhulkování 🙂
8. pro 2012
Na oslavu dnesniho vystreni dlabu cokovanila cheesecake.. a k tomu si dam svarak.. at se treba po.. 😀D
ale uz se to hybe kupredu 😉
Luci ať to máš brzy zdárně za sebou a pak už jen krásné chvíle těhulkování 🙂
a jak to dopadlo?