Nejak to na me zase všechno pada ... ach joooo
Lucinko, moc bych ti přála, ať máš to špatné za sebou a nastanou krásné chvíle... netrap se , posílám ♥
17. črc 2013
hlavu vzhuru, jsi v Cechach sama ci I manzel?
17. črc 2013
Nejak to na me zase všechno pada ... ach joooo
Lucinko, moc bych ti přála, ať máš to špatné za sebou a nastanou krásné chvíle... netrap se , posílám ♥
hlavu vzhuru, jsi v Cechach sama ci I manzel?
zlatooo netrap se ☹