no nic no.. opet to nevidim na vitezny cyklus.. pac muz me nasira jen to jde.. a opravdu koncim s nejaky meremin a testovanim... toto je posledni mesic..
To se mi nelíbí ☹
13. črc 2012
to se mi nelíbí :( bude líp. uvidíš!
13. črc 2012
Nechci aby to vyznělo nějak špatně, ale ze své vlastní zkušenosti vím, že je lepší netestovat, neupínat se na to. Ono to samo přijde, tehdy kdy je tělo připravené. Stres tomu určitě nepomůže. Nech tomu volný průběh a uvidíš sama 🙂 držím palce...
13. črc 2012
luciebx
autorno vsak uz mam dotestovano do mereno.. basta a konec..
14. črc 2012
15. črc 2012
☹ ☹ ☹