Oslava 1DC se sklenickou bileho vinka 😀
tak,že zachvilku zkouška ovu testíku a musíte se do toho pořádně opřít 🙂
26. čer 2012
luciebx
autor@olinkavaci holka.. obden sexik.. na kadodenni sexik to asi muze neukecam.. haha
26. čer 2012
Tak si to vínko pořádně vychutnej..........příští měsíc už si ho určitě nedáš :o))
26. čer 2012
@luciebx jj jen tak a obden to stačí...jj jen si to vínko vychutnej...
26. čer 2012
Na zdravíčko a brzké // 😀
26. čer 2012
už abych taky slavila 1DC, snad se to přivalí rychle.... a pak snažit, snažit, snažit!
27. čer 2012
stejnak kazdy den by se nemelo 🙂, tak kolik z toho bylo sklenicek? 🙂))))))))))
27. čer 2012
červené je ale na to lepší, podporuje prokrvení... 🙂
27. čer 2012
Alespoň, že to bereš s humorem 🙂